تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی سال 98

برای برخی از دانش آموزان گروه های آزمایشی سهمیه هایی در نظر گرفته شده است . سهمیه های خانواده شهدا,سهمیه ایثارگران و آزادگان,سهمیه جانبازان و سهمیه مناطق .

سهمیه مناطق با توجه به نوع منطقه یک,دو یا سه بودن به دانش آموزان تعلق می گیرد، سهمیه های خوانواده شهدا و ایثارگران بر حسب درصد ایثارگری25 درصدیا5 درصدظرفیت کل دانشگاهها را برای قبولی در آن دانشگاه دارند.

برای اطلاعات کامل در این زمینه می توانید بهدانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98علوم انسانیدر سایت جامع درخت دانش مراجعه نمایید مراجعه فرمایید .

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی 98

مشاوره انتخاب رشته کنکور 98یکی از مهمترین انتخاب رشته ها بعد از انتخاب رشته کنکور تجربی 98 می باشد چون بعد از گروه علوم تجربی با 282 هزار داوطلب در کنکور سراسری 98 دارای بیشترین تعداد متقاضی انتخاب رشته می باشد.

مهمترین رشته های گروه علوم انسانی که رتبه در قبولی تاثیر زیادی دارد رشته هایی از جمله: حقوق و روانشانی - اقتصاد و حسابداری و . می باشند که نوصیه می شود برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته و قبولی در این رشته ها و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ماه 98 با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا برای اعلام نتایج بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نتایج اولیه کنکور سراسری 98

شرایط و نحوه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری علوم انسانی 98

شرایط و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 98برای برخی داوطلبان اهمیت دانشگاهی که قرار است در آن تحصیل کنند بیش تر است و برخی ها هم رشته تحصیلی برایشان مهم است,دانش آموزان بر اساس کارنامه و نتیجه ی اولیه ای که کسب کردند می توانند در یکی ازرشته های علوم انسانی 98آزمایشی به تحصیل بپردازند با توجه به اینکه در چند سال اخیر امکان ادامه تحصیل در دانشگاه هابدون آزمون سراسری هم فراهم شده است می توان گفت که تمامی داوطلبان و دانش آموزان قادر به تحصیل در دانشگاه های علوم انسانی هستند.

توجه: برای مطالعه مقاله های پر بازدید این هفته درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

سایت انتخاب رشته کنکور 98

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98

کارنامه نتایج داوطلب رشته علوم انسانی کنکور سراسری 98

کارنامه هایی برای تمامی افرادی که درآزمون سراسری 98شرکت کرده اند صادر می شود،در این کارنامه اطلاعاتی چون نمرات و درصدهای هر درس،رتبه کل داوطلب در منطقه و کشوری،تراز داوطلببرای انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نوع سهمیه داوطلب شامل مناطق یا ایثارگریو درج شده است .

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 درخت دانش

امرانتخاب رشته کنکور سراسرییکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید انجام دهد، از این رومشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه واستعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند.

ما برایانتخاب رشته کنکور سراسری20 فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر، ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و . بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97 را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رشته انسانیومشاوره تحصیلی با تجربه انتخاب رشته 98 درخت دانش می تواند با رقم زدن آینده شما بر اساس انتخاب رشته صحیح ومنطقی بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری 98 شما باشد، برایمشاوره انتخاب رشته آنلاینومشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 مجازی و حضوریمیتوانید با شماره9099072943از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیمسال دوم 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

دریافت نتایج بدون آزمون دانشگاه

رشته ,کنکور ,سراسری ,دانش ,سهمیه ,های ,انتخاب رشته ,رشته کنکور ,کنکور سراسری ,سراسری 98 ,علوم انسانی ,رشته کنکور سراسری ,بهترین مشاوره انتخاب ,داوطلبین کنکور سراسری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
irancosmed negahdari-mavad-ghazayi followbegir99 dorsajewelry asemanckavir mojebarane shamoparvanec kharidinternety drayegh29 sabtnarin