تحلیل کارنامه اولیه کنکور سراسری 98 رتبه منطقه

  • رتبه منطقه کارنامه کنکور سراسری 98 به چه معناست؟(مهمترین رتبه و ملاک انتخاب رشته)
  • رتبه در منطقه چیست؟(رتبه بر اساس موقعیت مکانی)
  • رتبه منطقه در پذیرش تاثیرگزارتر است یا رتبه کشوری؟(مطالعه مقاله)
  • در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 رتبه منطقه چه اندازه تاثیر در قبولی دارد؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
  • و . ؟؟؟

هرساله پس ازاعلام نتایج اولیه کنکور 98تعداد زیادی از داوطلبان پس از دیدن کارنامه اولیه و جداول متعدد سردرگم می شوند که هر کدام از این اعداد به چه معناست، در این مقاله تصمیم داریمرتبه در منطقه ورتبه کشوریرا توضیح دهیم.

رتبه منطقه داوطلبان کنکور سراسری 98 از چهارشنبه 16 مرداد ماه منتشر خواهد شد

رتبه منطقه بیشترین تاثیر را در قبولی داوطلب در کنکور دارد و می توان گفت بهترین معیار برایانتخاب رشته سراسری 98می باشد چون تمامی دانش آموزان بر اساس سطح آموزشی خود و همچنین امکانات تقسم شده اند که در ادامه کامل به آن می پردازیم.

امسالسهمیه های 5 %نیز باید به جای ملاک قرار دادن رتبه در سهمیه از رتبه در منطقه استفاده نماید رتبه سهمیه پنج درصد آنها تاثیری بالایی در قبولی با سهمیه نخواهد داشت و با رتبه منطقه می توانند منطقی تر انتخاب رشته نمایند.

توصیه می شود: برایانتخاب رشته کنکور انسانی 98، ریاضی و تجربی هنر و زبان به صورت تخصصی و با هزینه پایین، تحلیل کارنامه کنکور، معرفی رشته ها و رتبه های قبولی هر کدام و . می توانید با مشاورانمشاوره تحصیلی رایگاندرخت دانش از طریق شماره گیری شماره9099072943(بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید)

رتبه منطقه به چند دسته تقسیم می شود؟

درکنکور سراسری 98سازمان سنجش سه منطقه ثبت نامی از شماره های 1 الی 3 وجود دارد که دانش آموز هنگام ثبت نام اولیه درسایت سازمان سنجشخود را درجامعه آماری یکی از آن مناطقثبت نام کنکور 98می کند.

برای اطلاع از دریافتدفترچه انتخاب رشته سراسری 98وتاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 98و مشاوره مراحل ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شاره9099072943بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

رتبه منطقه به چه معناست؟

بنابراینرتبه منطقهبه معنای کسب توانایی علمی دانش آموز در جامعه آماری مشاهدهنتایج کنکورآن منطقه می باشد.

مثلا دانش آموزی رتبه 3410 در منطقه 2 اخذ کرده است و تعداد افراد شرکت کننده در آن منطقه به عنوان مثال 100000 نفر بوده و از این تعداد 48000 نفر از طرف سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شده اند، بنابراین دانش آموز مذکور " نفر 3410 ام از تعداد نفرات 48000ام مجاز به انتخاب رشته در منطقه 2" می باشد.

بر اساس ضوابط و مصوبات مربوطه، داوطلبان با توجه به شرایط خود می توانند متقاضی یکی از سهمیه های مندرج ذیل شوند.

اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیمسال دوم 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

دریافت نتایج بدون آزمون دانشگاه

رتبه ,منطقه ,کنکور ,سراسری ,رشته ,دانش ,رتبه منطقه ,کنکور سراسری ,انتخاب رشته ,در منطقه ,سراسری 98 ,داوطلبان کنکور سراسری ,منطقه داوطلبان کنکور ,رتبه منطقه داوطلبان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shamimryas kolorlox fanoosnkhials ronia30 imenterafficccc bazarganigroup hotbet pykasoart frectalekavir tarsimenfskhial