انتخاب رشته کنکور سراسری 98 آغاز شد

امروز یکشنبه 20 مرداد ماه 98 سامانه انتخاب رشته کنکور 98 فعال شد و داوطلبان می توانند انتخاب رشته خود را بر اساس رتبه در منطقه انجام دهند توصیه می شود که انتخاب رشته امسال را که دارای رتبه های حبابی می باشد از طریق مشاور انجام بدبد.

برای انتخاب رشته تخصصی تمامی رشته ها بر اساس رتبه، معرفی رشته های بدون کنکور و همچنین بدون آزمون دانشگاه آزاد، انتخاب رشته رایگان کنکور می توانید با مشاوران ما از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون کد و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 تمامی رشته ها منتشر شد

گام اول بعد از مشاهده کارنامه کنکور سراسری 98 دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 می باشد که زمان انتشار هم اکنون بر روی سایت سنجش قرار گرفته است و شما می توانید برای دریافت مقاله دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را مطالعه نمایید و سپس این مقاله را که راهنمای ویژه انتخاب رشته و دانشگاه بر اساس رتبه منطقه و سهمیه می باشد را کامل مطالعه نمایید.

[caption id="attachment_9137" align="aligncenter" width="300"]انتخاب رشته کنکور سراسری 98 انتخاب رشته کنکور سراسری 98[/caption]

اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیمسال دوم 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

دریافت نتایج بدون آزمون دانشگاه

رشته ,کنکور ,دفترچه ,دریافت ,سراسری ,رتبه ,انتخاب رشته ,رشته کنکور ,دفترچه انتخاب ,کنکور 98 ,سراسری 98 ,دریافت دفترچه انتخاب ,رشته کنکور سراسری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mobilenews86 pip presidentquestion ganjineh-anqn kashi-karan1 cent1 panjareyonasim ariantiss foodmachinerycc muzik