[caption id="attachment_439" align="aligncenter" width="300"]انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98[/caption]

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 آغاز شد

امروز دوشنبه 21 مرداد ماه 98 سامانه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 با آزمون فعال و داوطلبین می توانند بر اساس دفترچه انتخاب رشته موجود در سایت انتخاب رشته خود را انجام دهند.

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد بر اساس رتبه و تراز آخرین نفر قبولی و همچنین بر اساس افزایش ظرفیت یک درصدی رشته های پزشکی توصیه می وشد ثبت نام و انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد 98 و بدون آزمون در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد پرطرفدار را به مشاوران ما از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون کد گیری و تلفن ثابت بسپارید و برای دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری آزاد 98 در ادامه مقاله بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید.

نکات مهم در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

  1. کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 98 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند درصورت تمایل نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته محل در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند
  2. داوطلبان جهت انتخاب رشته لازم است با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و کدملی به سامانه وارد شده و سپس نسبت به پرداخت هزینه انتخاب رشته اقدام نمایند
  3. داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و یا زبانهای خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند درصورت تمایل رشته و محل های این دو گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.
  4. ویرایش رشته و محل های انتخابی تا پایان مهلت انتخاب رشته امکان پذیر بوده و داوطلبان نیازی به پرداخت هزینه مجدد به منظور ویرایش رشته و محل های انتخابی خود نیستند.
  5. پذیرش رشته پزشکی دانشگاه آزاد واحد زاهدان تنها از میان داوطلبان بومی استانهای سیستان و بلوچستان ، خراسان جنوبی و هرمزگان می باشد.
  6. به داوطلبان اکیدا توصیه می شود قبل از انتخاب رشته دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98مربوطه را از سامانه دریافت و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

مهلت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

مهلت انتخاب رشته کنور سراسری آزاد 98 به مدت یک هفته می باشد که معمولا دو روز تمدید خواهد شد و تا 27 مرداد ماه 98 داوطلبان می توانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را انجام دهند.

توصیه می شود: برای اطلاع از با چه رتبه ای چه رشته ای، اخرین رتبه قبولی رشته های پیراپزشکی و پزشکی در دانشگاه آزاد و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 مهر ماه نیمسال اول می توانید با شماره 9099072943 بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیمسال دوم 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

دریافت نتایج بدون آزمون دانشگاه

رشته ,آزاد ,دانشگاه ,کنکور ,های ,داوطلبان ,انتخاب رشته ,دانشگاه آزاد ,آزاد 98 ,رشته کنکور ,کنکور دانشگاه ,رشته کنکور دانشگاه ,توانند درصورت تمایل ,رشته کنکور سراسری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
safardarzemestan stokyha safirelecurmia borzooye bitacgerafik phisicalbody vegetarianism jahanmihan